KONST / Litografier / Färglitografi 12771274
nr 1277 1274
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 192/310, interiör. Motivet: 44x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:33:39
29/9 20:05:17
300 kr
30/9 19:28:40
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson